Mendil Fabrikası , yeni fikirleri, farklı bakış açısı ile her günü  ilk gün gibi heyecanlı , kararlı, insana ve düşüncelere saygılı,  yaşanabilecek zorluklar karşısında cesaretli, detaycı ve dikkatlidir. Müşteri ilişkilerinde gizlilik değerlerine özen göstermek ve  müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışabilmek önceliğimizdir.

  Mendil Fabrikası olarak, firmanız logosu ile tek kullanımlık ürünleri, yenilikçi ve farklı bir çizgide sunmaya çalışıyoruz.Oteller, Cafeler, Restaurantlar,  Barlar, Hastaneler, Pastaneler, Catering firmaları, Seyahat firmalarına hizmet veriyoruz. Kurumsal kimlikleri ile faaliyet gösteren müşterilerimizin özenle oluşturmaya çalıştıkları markalarının kıyafetini giyip, ekibe dahil oluyor ve  marka değerini arttırabilmek için  birlikte çalışıyoruz.

  Marka değerinizi arttırmaya yönelik çalışmalarımızın her aşamasında  Profesyoneller ile birlikte, büyük bir titizlik ile çalışıyoruz.Biliyoruz ki etkili bir reklam, doğru noktada gerçekleşir.Bizler markanızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için sizlere yeni fikirler, tasarımlar sunuyoruz.